Plakat - Biały kot

Przejdź do aukcji na Allegro

Upiększ swoje wnętrze...

... plakatami zKotami

Fotoblog zKotami.pl przedstawia coś, co doda blasku nawet najbardziej ponuremu wnętrzu: plakaty zKotami. Ilustracje przedstawiające koty, są wykonane przez właściciela bloga - osobistego fotografa i sługę kociej gromady, więc większość ewentualnego dochodu zostanie przeznaczone na saszetki z kocim jedzonkiem, frykasy, drapaki i takie tam:) Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Jakość druku

Plakaty wykonane są w technologii wysokiej jakości wydruku offsetowego na matowym papierze kredowym o gramaturze 350g/m2. Plakat dodatkowo uszlachetniony jest jednostronnie matową folią. Projekt graficzny jest wykonany w wysokiej rozdzielczości, co w połączeniu z jakością druku zapewnia dużą szczegółowość grafiki. Wydruk ma format A3 (297mm x 420mm) więc będzie pasował do wielu ramek (na poniższych wizualizacjach przestawiamy, jak plakat wygląda w popularnej ramce ze sklepu IKEA - ramka nie stanowi części oferty).

Wysyłka

Plakaty wysyłamy w bezpiecznych tekturowych tubach. Dzięki odpowiedniemu zapakowaniu będziesz mieć pewność, że produkt dotrze do Ciebie w doskonałej formie. Podana cena wysyłki dotyczy dostarczenia plakatu na terenie Polski. Czas realizacji może trwać od 1 dnia do 7 dni roboczych. W zależności od tego, czy wzór, który Cię interesuje mamy "w magazynie" czy trzeba zamówić go w drukarni. Jeśli chcesz mieć pewność prześlij do nas pytanie dotyczące dostępności przed złożeniem zamówienia.

Wzory

Możesz wybrać jeden z trzech wzorów. Ilustracje są wzorowane na bohaterach naszego fotoblogu - zkotami.pl. Aktualnie do wyboru są - Bonzo w dmuchawcach, Steven i ćmy oraz Renkloda, ważka, żuki i inne owady. W przypadku zamówienia poinformuj nas, który wzór został wybrany przez Ciebie.

Przejdź do aukcji na Allegro

A tak prezentują się plakaty na ścianie:)

Polecamy serdecznie:)

Przejdź do aukcji na Allegro

Komentarze:

Gadżety zKotami:

Jeśli chcesz trochę wspomóc naszą kocią rodzinę, a przy okazji zdobyć niepowtarzalną koszulkę, poduszkę, torbę, ubranko na telefon i wiele wiele innych rzeczy, zajrzyj na naszą ofertę w society6

Zobacz co mamy »

zKotami gadgets:

If you wish to support our cat family and get yourself an unusual t-shirt, pillow, bag, phone case or lots of other useful stuff, check our offer at society6

See what we`ve got »

© Bartosz Ostrowski - e-mail: papio{@}papio.pl
web design: papio.pl